V Kněžívce, Tuchoměřice, 2kk

Naše společnost Vám nabízí k prodeji vkusný a moderní byt v novostavbě z roku 2021 o dispozici 2+kk (50 m2) s balkónem (10 m2).

V malebném prostředí klidné části stále se rozvíjející obce Tuchoměřice, na okraji Prahy. U břehu Únětického potoka a v oploceném areálu, díky čemu je zaručeno dostatek soukromí a zároveň bezpečí. Areál sestává celkem ze tří obytných domů, na společném pozemku se nachází zahrada se stromy a zastřešené grilovací prostranství

V ceně bytu je jedno parkovací stání v podzemních garážích.

Samotná bytová jednotka je situována ve 4. nadzemním podlaží ze čtyř. Po vstupu do bytu je prostorná předsíň, ze které je vstup do koupelny se sprchovým koutem a toaletou, zároveň do velice praktické šatny a do obývacího pokoje s kuchyňskou linkou a ložnice. Obytné pokoje jsou orientovány na západ a mají vstup na balkon s výhledem do zeleně.

Standardní vybavení bytu je navrženo v moderním stylu s maximálním důrazem na komfort a funkční využití.

Cca 100 m od objektu je autobusová zastávka, odkud se dostanete autobusem do 20 min ke stanici metra Nádraží Veleslavín. Spojení autem do centra Prahy po D7 přes ulici Evropská nebo obec Horoměřice a Nebušice. Letiště Václava Havla je 5 minut jízdy. Do Nákupního centra POP můžete pěšky, OC Šestka je pak asi 8 min jízdy autem a nově vznikající Centrum Bořislavka je do 20 min. Menší obchody a restaurace můžete navštívit jak v samotných Tuchoměřicích, tak okolních Statenicích, Horoměřicích nebo Nebušicích. V blízkosti je pak základní a mateřská škola, sportovně rekreační objekty a jezdecký areál.

Jedná se o bydlení na okraji Prahy s krátkým dojezdem do centra a zároveň v přírodě, kde můžete nerušeně relaxovat a proto Doporučujeme!

6.500.000,-