3kk Tuchoměřice

Pronájem bytu o dispozici 3+kk (74 m2) s balkónem (4 m2). Byt je nabízen včetně zděné sklepní kóje a parkovacího stání v podzemní garáž.

Rezidenční projekt KNĚŽÍVKA II se nachází v malebném prostředí klidné části stále se rozvíjející obce Tuchoměřice, na okraji Prahy. Projekt stojí na břehu Unětického potoka na hranici ulicí Ke Kovárně a U Kopečku. V posledních několika letech v obci Tuchoměřice a její okolí bylo postaveno několik rezidenčních projektů. Daná lokalita se stále rozvíjí a je velice žádaná, převážně kvůli své lokaci a výborné dostupnosti. Letiště Václava Havla je pouhých 5 minut jízdy od projektu. 100 m od vchodu je autobusová zastávka, odkud se dostanete autobusem během 25 min ke stanici metra Nádraží Veleslavín. V dojezdové vzdálenosti autem je na dosah dálnice D7 a spojení do centra Prahy přes ulici Evropská nebo obec Horoměřice a Nebušice. Nákupní středisko POP je v pěší dostupnosti od projektu, obchodní centrum Šestka je pouhých 8 min jízdy autem a nově vznikající Centrum Bořislavka jenom 15 min. Menší obchody a restaurace naleznete jak v samotných Tuchoměřicích, tak okolních Statenicích, Horoměřicích nebo Nebušicích. Stejně tak zde naleznete několik základních a mateřských škol, poliklinik, sportovně rekreačních objektů a jezdeckých areálů.

Standardní vybavení bytu je navrženo v moderním stylu s maximálním důrazem na komfort a funkční využití jednotlivých místností.

21.500,- / měsíc + 6200,- poplatky