Kejřův Park byt 3kk s předzahrádkou

25.000,- + 5.000,- poplatky


Naše společnost Vám nabízí k pronájmu moderní byt o dispozici 3+kk v žádaném soukromém areálu Kejřův park. Byt s vlastní zahradou se nachází v přízemí novostavby z roku 2012 v ulici Nademlejnská, Praha 9- Hloubětín.

Byt nabízí velkorysý prostor o rozloze 91 m2 k rodinnému bydlení. Do každého pokoje je individuální vstup a z každého pokoje lze vejít rovnou do zahrady o výměře 140m2. Obývací pokoj s kuchyní tvoří jeden otevřený prostor se vstupem na terasu a výhledem do udržované okrasné zahrady. Kuchyň je vybavena horkovzdušnou troubou, mikrovlnou troubou, indukční deskou a myčkou. K bytu dále náleží velký zděný sklep a podzemní garážové stání hned u vstupu do domu.

Areál Kejřův park je vystavěn v zajímavé lokalitě Prahy 9 na okraji lesoparku Smetanka. Tvoří ho zelený ostrov, který je snadno dostupný z centra hromadnou dopravou i autem. Hned za areálem vede nová cyklostezka, síť cest a lesních pěšin k procházkám v přírodě a v zimě je zde dokonce možnost bruslení na zamrzlé vodní ploše Hořejšího rybníku. Součástí areálu je také soukromé kino, dvě dětská hřiště, beachový kurt a minigolf. Veškeré služby a občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti. V rámci celé Prahy jde o poslední příležitost získat tak mimořádné bydlení u vody a parku, proto rozhodně DOPORUČUJEME!